понеділок, 16 червня 2014 р.

Стань автором Вікіпедії! В бібліотеці – це можливо!

 Бібліотечний WikiDay13 червня в центральній районній бібліотеці відбувся конкурс WikiDay в рамках проекту «Вікіпедія» спільно з програмою «Бібліоміст». Учасники змагалися в написанні краєзнавчих статей до відомої у світі електронної енциклопедії. Серед них – знані в районі історики-краєзнавці: Іван Бабій, Павло Антонишин, Олена Пшенична, Микола Моргун, Галина Мельник, Григорій Стовпець а також бібліотечні працівники: Валентина Дідик, Людмила Дудник, Лілія Максимець, Галина Філіпенко. Надавала допомогу в організації заходу команда бібліотекарів, яка створила сприятливі умови в організації конкурсу.До заходу був організований інформаційний стенд «Долучайся до
WikiDay!». Учасники ознайомилися з книжковою виставкою на тему: «Стань автором Вікіпедії! В бібліотеці – це можливо!», краєзнавчими матеріалами: «Наш край в книгах, періодиці, усних історіях, електронних виданнях», ювілейними збірниками «Томашпільщина» у 2-х виданнях, книгами місцевих авторів, списком корисних посилань на тему: «Томашпільщина. Наш край в електронних виданнях».

Учасники конкурсу поділилися думками з приводу висвітлення зібраних краєзнавчих матеріалів в українській Вікіпедії та взяли участь у написанні статей до цього електронного видання.

Немає коментарів:

Дописати коментар