середа, 13 листопада 2013 р.

Звичаї – скарб українського народу (100 років від дня народження Олекси Воропая українського фольклориста, етнографа).


  Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками.
  Звичаї це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Звичай а також мова це ті найміцніші елементи, що об'єднують окремих людей в один народ, в одну націю.
  12 листопада 2013 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся урок народознавства, присвячений 100-річчю від дня народження українського фольклориста Олекси Воропая.


Захід провели бібліотекарі читальної зали 
Чорна Г. П. та Коновал О. Й., які ознайомили присутніх з біографією та творчою діяльністю О. Воропая та презентували його книгу «Звичаї нашого народу». 

 На заході присутні читачі читальної зали, працівники дитячої музичної школи, районного будинку культури та центральної районної бібліотеки.


В процесі проведення уроку народознавства було використано фрагменти відеоряду «Обряд випікання коровая» та «Обряд сватання». 


Присутні мали змогу більш детальніше познайомитися з творчим доробком Олекси Воропая, переглянувши книжкову виставку «100-ліття від дня народження видатного етнографа і публіциста Олекси Воропая». 


Немає коментарів:

Дописати коментар