середа, 11 грудня 2013 р.

Тиждень права в бібліотеці


 З 9 по 14 грудня 2013 року в Україні проводиться вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, започаткований указом президента України від 8 грудня 2008 року з нагоди 60-річчя Загальної декларації прав людини.
 В рамках тижня права, з метою підвищення правової свідомості своїх користувачів, ЦРБ активізувала популяризацію правової освіти, літератури з питань права.
 «Пенсійне законодавство: Питання та відповіді» – така тема інформаційної години, яка відбулася в читальній залі районної бібліотеки. 

 Вичерпні відповіді на питання, які цікавили присутніх, а це і розрахунок пенсій за віком, які нововведення чекають працівників бюджетної сфери, і як за наявності потрібного стажу визначатимуть пенсію, отримали присутні на заході від головного спеціаліста відділу юстиції Милимухи М. С.

 

 До послуг читачів і книжкова виставка літератури «Право в нашому житті», на якій широко представлені довідкові та інформаційні документні ресурси, які висвітлюють питання прав людини, та консультативний пункт доступу громадян до офіційної інформації, для підвищення рівня обізнаності користувачів бібліотеки із сучасними процесами захисту прав людини.


 Для підвищення загального рівня підростаючого покоління, поширення інформації з питань реалізації і захисту прав дитини в районній бібліотеці для дітей організовано книжкову виставку «Я дитина – я Людина!» та проведено годину права «Ти знаєш, що ти людина?».Немає коментарів:

Дописати коментар