вівторок, 24 лютого 2015 р.

За честь, за долю, за українську волю

Більше року минуло з часу подій на Майдані та загибелі Небесної Сотні, досі тривають запеклі бої на Сході України. Для нашої держави настали часи найбільших випробовувань. «За честь, за долю, за українську волю» – під такою назвою в читальному залі оформлено виставку-експозицію, присвячену подіям Майдану, героям Небесної Сотні та нашим землякам – учасникам АТО.
Матеріали на виставці представлені за розділами:
v    Майдан перекував нам волю, душі, зболені серця
v    На нас лежить велика відповідальність 
за майбутнє наших дітей і держави
v    За перемогу боремося разом В районній бібліотеці для дітей оформлено книжково-ілюстративну виставку «Борці за незалежність».


Цикл книжкових виставок «АТО: день за днем» в сільських бібліотеках району:«Мир наближають небайдужі» - Липівська сільська бібліотека


«Герої не вмирають» - Колоденківська сільська бібліотека


«Перемогу наближають небайдужі» - Яришівська сільська бібліотека

«Миру у незалежній Україні бути!» - Антонівська сільська бібліотека«Слава Україні! Героям слава!» - Горишківська сільська бібліотека
У Вилянській сільській бібліотеці представлена виставка «Герої моєї країни», на якій всі відвідувачі бібліотеки ознайомлюються з чорними сторінками історії нашої держави.

На виставці ми читаємо про наших воїнів-односельчан, які захищають нашу націю, нашу державу, наше село, наш дім та наше життя: Платонов Олександр, Ткачук Андрій, Теплий Олександр, Хімій Іван, Маруневич Олександр, Ярушняк Микола та Муруневич Валерій.
Також читачі дізнаються і за тих воїнів-земляків, які страшною ціною віддали своє життя, та більшість з них – молоді, сильні, ті хлопці, які ще лише починали жити.
На виставці представлені книги та періодичні видання Ольга Стасюк «Не хочу стояти осторонь. Стежками революції». По сторінках періодичних видань читачі мають змогу прочитати статті та вірші наших земляків, а саме Світлана Босак, Лариса Заболотна-Місецька, Наталя Слободян, Тетяна Мала, Ганна Дубова, Руслана Богацька, висвітлюючи ті страшні події, які ми переживаємо і з гіркими слізьми перечитуємо.

Немає коментарів:

Дописати коментар