вівторок, 13 березня 2018 р.

Томашпільщина читає Кобзаря


   Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним.13 березня 2018 року в читальній залі Томашпільської центральної районної бібліотеки відбувся огляд-конкурс читців Томашпільської ОТГ «Томашпільщина читає Кобзаря», присвячений 204-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Ведучий, директор Томашпільського РБК, Віктор Хабло ознайомив учасників та присутніх з умовами конкурсу та представив журі: Залюбівську Валентину Германівну – секретаря Томашпільської селищної ради, Карпин Інну Григорівну – інспектора відділу культури, молоді і спорту Томашпільської селищної ради, Лозінську Юлію Ігорівну – головного спеціаліста відділу освіти Томашпільської селищної ради, Олійник Мирославу Андріївну – директора будинку дитячої творчості, Дєдову Оксану Петрівну – організатора позакласної роботи НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія».
Право брати участь у огляді-конкурсі отримали переможці відбіркових турів, що проходили в закладах культури та освіти сіл Нетребівка, Ракова, Горишківка, Томашпільського БДТ та НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія»: Діана Булич, Богдан Гоголь, Анастасія Наприклад, Марина Мартинюк, Марія Олійник, Іванна Петрига, Анна Біба, Ольга Заставнюк, Сніжана Васильківська, Еліна Мордан, Лілія Шкурак, Вікторія Семко, Ярослав Форостяний, Вікторія Губелюк, Патімат Гасанова, Ірина Немировська та Софія Страшнюк.
Після виступу всіх учасників компетентне журі підвело підсумки огляду-конкурсу. Перше місце і право на участь у обласному конкурсі «Кобзар і Україна», який проходитиме 14 березня у м. Тульчин виборола Іванна Петрига, учениця Нетребівської ЗОШ, за уривок з поеми Тараса Шевченка «Осія. Глава XIV». Друге місце посіли Богдан Гоголь за вірш «Мені однаково чи буду» (с. Горишківка) та Марія Олійник за вірш «Мені тринадцятий минало» (смт. Томашпіль). Третє місце зайняли Сніжана Васильківська за поему «Тополя» (с. Ракова) та Ірина Немировська за декламування вірша «Муза». Всі учасники нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Гості свята мали змогу ознайомитись з літературою представленою на книжкових виставках: «В моєму серці слово Кобзаря» (читальна зала), «Твої думи, твої пісні не забудуть люди» (абонемент) та «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки» (РДБ).


Немає коментарів:

Дописати коментар