пʼятниця, 12 жовтня 2012 р.

          Інтернет-центр в Колоденському
клубі-бібліотеці

  День 2 жовтня для жителів села Колоденка видався особливо теплим і святковим. З сільського клубу линула музика, а сам він святково прибраний чекав на гостей.
  Саме в цей день відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру в Колоденському клубі-бібліотеці. Сучасне комп’ютерне обладнання на суму 6995 грн. придбано за рахунок місцевого бюджету, а безкоштовне програмне забезпечення надала Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в результаті читачі бібліотеки отримали безкоштовний доступ до мережі Інтернет.
  Гостями свята стали бібліотечні працівники району, директор центральної районної бібліотеки В.Нагірняк. Від відділу культури і туризму райдержадміністрації – його начальник О.Сікал та від громади села – сільський голова Г.Клюса. 
Завідуюча клубом-бібліотекою П.Фуштей та самодіяльні артисти цікаво презентували можливості новітніх інформаційних технологій. Першими відвідувачами Інтернет - центру стали вихованці дитячого садочка «Капітошка» та працівники бібліотек району, які зібралися на своє професійне свято.


Немає коментарів:

Дописати коментар