пʼятниця, 19 липня 2013 р.

Джерело вічної духовності

     У цьому році християнство України відзначає 1025-річчя хрещення Київської Русі, щоб розділити радість утвердження у вірі й єдності православної держави, яка бере свій початок у Володимировому хрещенні 988 року.
Готуючись до відзначення цієї знаменної події Томашпільська центральна районна бібліотека оформила книжкову виставку «Джерела вічної духовності».
 Перший розділ «Як була хрещена Русь», присвячений безпосередньо хрещенню Київської Русі. У ньому зібрані матеріали по хрещенню, про перші церкви, які будувались на території України, відомості про князя Володимира й княгиню Ольгу. Єдиний Бог освітив шлях людям Божим Словом – Біблією. Сьогодні Біблія – це дороговказ у житті кожної людини.
Великий інтерес представляє науково-дослідницька праця «Приходы и церкви Подольской епархии» під редакцією Є.Сіцинського.
У другому розділі «Спадщина поколінь» представлені книги про провідних діячів духовності в Україні, першого іконописця Київської Русі Аліпія.
Третій розділ «Храми України». Тут виставлені книги присвячені українським монастирям, храмам, як прадавнім центрам духовності, культури, освіти нашого народу, а також як видатним архітектурним пам’яткам, з якими пов’язана історія краю. Це книги серії «Невідома Україна», про Києво-Печерську лавру, українські дерев’яні храми, Почаївську Свято-Успенську лавру, Володимирський собор у Києві, тека «Церкви Томашпільського району», інше. 
      Звичайно, християнство завжди буде навчати нас любити добро, істину, прагнути до життя вічного.                                                                             

Немає коментарів:

Дописати коментар