вівторок, 13 січня 2015 р.

Майстер веселого сміху

«Майстер веселого сміху» - огляд літератури під такою назвою приурочений 115-річниці від дня народження Олександра Ковіньки, проведено на абонементі Томашпільської центральної районної бібліотеки.


Шанувальники і цінителі українського гумору, що завітали до нашої бібліотеки, ознайомилися з творчістю письменника-гумориста. У книгах, представлених в огляді «Твори в 2-х томах», «І таке буває», «Гостріше гостріть пера», літературно-енциклопедичні видання та ін. Читачі знайдуть кращі сатиричні твори автора та спогади гумориста про колег-побратимів Остапа Вишні, Володимира Сосюри, М. Годованця.
У своїх мініатюрах та фейлетонах український письменник висміював аморальність, безкультуря, казнокрадство – все те, чого сьогодні вистачає скрізь і всюди, відтворював смішне і комічне в житті людей. Мова автора жива і барвиста, по-народному мудра та іронічна.
Запрошуємо ознайомитись з талановитим творчим набутком українського гумориста, відвідавши абонемент районної бібліотеки, де діє книжкова виставка «Майстер веселого сміху». 

Немає коментарів:

Дописати коментар