четвер, 21 лютого 2019 р.

Щедра грядка запрошує!

І знову зустрілись ми на «Щедрій грядці».
Такі всі різні по професіях своїх,
Але в одному ми потрібні, як у щасті –
Любов несем з плодів земних.
Цими чудовими словами з вірша Т. О. Тименюк, активної учасниці любительського обєднання «Щедра грядка», відкрилось його перше в цьому році засідання. Темою дня було «Обрізування дерев в зимовий період» та «Готуємо насіння до посадки».
Відкрив засідання голова любительського обєднання Г. В. Слободян. Він щиро порадів з того, що «Щедра грядка» має вже багато нових любителів, а це означає, що обєднання має велику популярність серед жителів ОТГ. Григорій Вікторович надав змістовну консультацію з обрізування дерев.
Учасники обєднання переглянули відеофільми по темі «Зимове обрізування яблуні» та «Маленькі хитрощі. Саджаємо розсаду». Залюбки ділилися секретами вирощування городини. Т. О. Тименюк та О. В. Сікал розповіли про особливості вирощування селери. Н. І. Хамайдула розкрила секрети створення парника з підручних засобів. Т. Шклярук, В. М. Шкурак, М. І. Дейдиш та С. М. Куліш ділилися досвідом вирощування розсади перцю та помідор. О. А. Гомель дав цікаву інформацію з посадки городини під агрополотно. Огляд нових періодичних видань по садівництву-городництву та ландшафтному дизайну провела бібліограф В. М. Грушевич.
Надіємось, що всі присутні отримали відповіді на питання, які їх цікавили, адже «Щедра грядка» має багаторічний досвід.


Немає коментарів:

Дописати коментар