вівторок, 8 травня 2018 р.

Мужність і відвага крізь покоління

8–9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. День Перемоги традиційно належить до найдорожчих свят у всіх великих та маленьких українських містах і селах.


Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них – людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто.

Із нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни Томашпільською центральній бібліотекою організовано книжкову виставку «Мужність і відвага крізь покоління», а працівники районної бібліотеки для дітей презентували книжкову виставку «Шляхами мужності та слави».  Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на виставках, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять героїв – наших дідів та прадідів.Немає коментарів:

Дописати коментар