представляє: Ніна Фіалко «Зламані жоржини».
Ніна Фіалко популярна українська письменниця, член ТОО Національної Спілки письменників України з 2015 року. Писати почала у зрілому віці, вийшовши на заслужений відпочинок. Нині її бібліографія нараховує майже 2 десятки книг, серед яких сентиментальні романи, есе, книжка про її малу батьківщину та оповідки для дітей. У своїх романах автор змальовує суспільні та особистісні проблеми, з якими стикаються сьогодні українські сім’ї – це поневіряння українців на чужині, «заробітчанство».
Головна героїня роману «Зламані жоржини», Галина Павлівна Ковальчук, є вчителькою у маленькому селі на заході України. Вона мріє про те, щоб допомагати дітям отримати якісну освіту, але її мрії руйнуються, коли вона стикається з бездушними чиновниками і невдячними батьками учнів. По мірі того, як розгортається сюжет, ми дізнаємось про те, як Галина Павлівна змушена боротися з корупцією, ігноруванням проблем в системі освіти.
Це важкий роман, але життєвий до болю у грудях. Здавалося б, що може зацікавити пересічного читача у долі жінки, що вирушила на заробітки через фінансову скруту?... «В Італії жінки повиходили хто де, бо вже мали в різних містах домовленості, дехто їхав не вперше, і Галина Ковальчук залишилася сама. Приїхали до Риму вночі, й там її сказали, що далі нею не опікується вже ніхто»…
Далі - біль та відчай, жіноча незламність та витримка, і праця - важка без вихідних, все, щоб допомогти своїм рідним, які залишились далеко-далеко… Головна героїня тужить за домівкою рідними, та батьківщиною. Які б випробування не спіткали її, вона витримає все: титанічно тяжку працю за кордоном, зраду чоловіка, сварки з рідним сином та довгу розлуку з коханим юності, Василем. Неможливо не згадати про сестру Галини - Лесю, яка також через заробітки на чужині втратила здоров’я та сім’ю…
Книга важка, навіює сльози, та варта, щоб її прочитали.
Немає коментарів:
Дописати коментар