четвер, 6 червня 2019 р.

Вивчаємо досвід сусідів


В рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» група підтримки реформи децентралізації в Україні побувала з візитом в Тульчинській ОТГ, де ознайомилася з досвідом роботи сусідньої громади.
Голова Тульчинської ОТГ Валерій Михайлович Весняний розповів про позитивні зміни в житті громади в умовах децентралізації, проблеми та плани на майбутнє. Відмітив, що децентралізація дала потужний поштовх розвитку сільських населених пунктів і отримала підтримку громадян.
Секретар ОТГ Оксана Миколаївна Трач ознайомила присутніх із роботою структурних підрозділів ОТГ та сільських старостатів.
Учасники зустрічі цікавилися питаннями роботи закладів освіти, культури та медичних установ. На їх запитання дала ґрунтовні відповіді заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської міської ради Світлана Віталіївна Кошелап.
Керівник томашпільської делегації Валентина Германівна Залюбівська поділилася досвідом роботи Томашпільської ОТГ за період роботи в умовах децентралізації.
Тульчинці також презентували свій грандіозний проект «Операфест Тульчин». Томашпільчани оглянули локації оперного фестивалю та галерею під відкритим небом «Леонтович – Арт-квартал», «Меридіан – Щедрик».


Немає коментарів:

Дописати коментар