пʼятниця, 7 червня 2019 р.

Молодіжні ініціативи в дії
В рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» відбувся виїзний захід «Молодіжні ініціативи в дії» за участю молоді села Стіна та смт. Томашполя.
Про досвід роботи Томашпільської ОТГ в умовах децентралізації, участь у проектній діяльності та підтримки молодіжних ініціатив розповіла секретар Томашпільської селищної ради Залюбівська Валентина Германівна.
Своїми думками та пропозиціями з приводу децентралізації поділилася молодь села Стіна.
Учасники заходу ознайомилися з роботою молодіжно-екологічного центру. Приклад його роботи в старовинному селі Стіна є цікавим для багатьох громад, оскільки основними напрямками його роботи є збереження навколишнього середовища, просвітницька діяльність, вивчення звичаїв і традицій краю, та розвиток зеленого туризму.
Саме зелений туризм може дати потужний поштовх для розвитку сільських територій. Про це йшла мова на зустрічі із головою громадської організації «Центр розвитку Пангея Ультіма» Ярославом Геращенком.
Учасники зустрічі погодились, що саме такі проекти можна реалізувати лише в умовах децентралізації за спільної підтримки влади та жителів місцевої громади.


Немає коментарів:

Дописати коментар